ورود

مرکز سیمادرس

حق مشتری است که در باره ما بیشتر بداند

یاددهی در سیمادرس

مرکز آموزش آنلاین سیمادرس به این گفته بزرگمهر حکیم باور دارد که "همه چیز را همگان دانند". در این جمله اندیشه بزرگی نهفته است. این که دانش، نعمتی است به وسعت تمامی آدمیان کره هستی و بایستی زمینه آن را فراهم آورد تا دانش، همگانی شود. سیمادرس خوشحال است که برای هر مدرسی در هر کجای ایران و هر کجای دنیا، زمینه ای را فراهم آورده است تا مدرسین در پنل اختصاصی خود وارد شوند، دوره های خود را تعریف کنند و محتواهای لازم را بارگذاری کنند. اگر نتوانیم ادعا کنیم که پلتفرم سیمادرس، راحترین پلتفرم برای مدرسین است ولی به اطمینان میتوانیم بگوییم که یکی از بهترین ها است. یاددهی آنلاین بر خلاف آنچه تصویر میشود سخت نیست و نیاز به امکانات فراوان ندارد. در این راه شما را تنها نخواهیم گذارد و دوره های آموزشی تدریس آنلاین را در پلتفرم سیمادرس قرار می دهیم تا شما با ابهام کمتری در این راه روبرو شوید.

یادگیری در سیمادرس

تلاش کرده ایم تا در دنیای پرهیاهوی امروز، با شیوه های نوین یادگیری با شما همراه باشیم. ویژگی های چندی را در پلتفرم آموزش آنلاین خود قرار داده ایم تا شما به بهترین شکل ممکن، یادگیری را تجربه کنید. انعطاف در زمان یادگیری، کیفیت در محتوای دوره های آموزشی، امکان تعامل با استاد، امکان طرح پرسش  از مدرس دوره، زمانبندی مناسب دوره، نمایش درصد پیشرفت یادگیری در دوره، طرح آزمون برای اطمینان از یادگیری و مرور مطالب، امکان دریافت گواهینامه سیمادرس، بهره مندی از تخفیف ها و جشنواره ها، امکان بایگانی یادگیرها در پنل یادگیرنده، امکان تحویل تکلیف به مدرس دوره و صدها امکان دیگر از جمله ویژگی های پلتفرم آموزش آنلاین سیمادرس برای یادگیران است. خوشحال هستیم که میتوانم در یادگیری شما سهمی داشته باشیم. رسالت ما، امکان یادگیری برای همه است و در این راه تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست. 

آموزش مشارکت پذیر

در تصویر بزرگ آموزش، هم بازیگران زیادی وجود دارد و هم خود آموزش، از پیچیدگی های زیادی برخوردار است. هر کشوری دارای یک نظام رسمی آموزش است و در کنار آن نظام، یک نظام حرفه ای تحت نظر دولت نیز در همه کشورها فعال است. باور ما در سیمادرس این است که یادگیری در یک بستر مشارکتی اتفاق می افتد. به این مضمون که همه افراد بایستی بتوانند دانش خود را به دیگران منتقل کنند. اگرچه برخی از مدیران سیمادرس، خود در آموزش فعال هستند ولی سیمادرس را بستری میدانند که همه فارسی زبانانی که دانشی دارند و همه آنانی که به دانشی نیاز دارند میتوانند در آن مشارکت کنند. سیمادرس افق بلندی را برای آموزش در نظر گرفته است. دانش و آگاهی به ساخت جامعه ای بهتر کمک میکند و زمینه بالندگی و رشد را فراهم می آورد. همه با هم با مشارکت در ساخت دوره های آموزشی کاربردی و با به اشتراک گذاری آن، رو به سوی اینده داریم و به آینده خوشبین هستیم.

همه حقوق این وبسایت به مرکز آموزش آنلاین سیمادرس تعلق دارد و هر گونه کپی از آن ممنوع است.        
X