ورود

مجوزهای سیمادرس

مجوز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

یکی از وظایف مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، صدور مجوز و نظارت بر فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه  رسانه های آنلاین و محتواهای الکترونیکی است. مرکز آموزش آنلاین سیمادرس مجوز خود را از این مرکز دریافت داشته است. همه محتواهای آموزشی ارائه شده در وبسایت سیمادرس تحت این مجوز پذیرش شده و در صورت کپی توسط افراد دیگر، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

مجوز مرکز رشد دانشگاه خلیج فارس

مرکز آموزش آنلاین سیمادرس، یکی دیگر از مجوزهای خود را از مرکز رشد دانشگاه خلیج فارس اخذ کرده است. دفتر مرکز آموزش آنلاین سیمادرس در سال 1397 در دانشگاه خلیج فارس گشایش یافته است. ارتباط تناتنگ با دانشجویان، ارتباط با مدرسین دانشگاهی و استفاده از توان تحقیق و توسعه سایر مراکز فناوری و دانشگاهی این دانشگاه، فرصت خوبی را برای مرکز آموزش آنلاین به وجود آورده است تا بتواند کیفیت خدمات خود را هر چه بهتر بهبود بخشد.

 

پیوستن به شرکت‌های دانش بنیان نهاد ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری با تشکیل مجموعه‌ای تحت عنوان "کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان" وظیفه بررسی درخواست شرکت‌های دانش بنیان را بررسی می‌کند. ماهیت دانشی فعالیت شرکت‌ها و موسسات و رعایت ملاحظات قانونی بنگاه‌داری از جمله الزامات این بررسی است. شرکت دانش نهاد سیماشید در سال 1397 موفق به پیوستن به این گروه از شرکت‌ها شد.

 

مجوز پارک علم و فناوری خلیج فارس

پارک علم و فناوری خلیج فارس از جمله پارک‌هایی است که پذیرای بخشی از شرکت‌های دانشی و استارت‌آپ‌ها می‌باشد. مرکز آموزش آنلاین سیمادرس در سال 1396 موفق به پذیرش در این مجموعه دانشی شد و در همان سال دفتر خود را در این پارک باز نموده است. وجود شرکت‌های دانشی دیگر در این مجموعه و وجود امکانات و خدمات تحقیق و توسعه در این پارک، کمک شایانی به پیشبرد برنامه‌های این مرکز کرده است.

 

مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با هدف ساماندهی فعالیت‌های تجارت انلاین در کشور شکل گرفته است و یکی از این رسالت‌ها، دادن مجوز استفاده از "نماد الکترونیکی" در سایت‌هایی است که به تجارت الکترونیکی مشغول هستند. مرکز آموزش آنلاین سیمادرس، از همان ابتدا برای آرامش خیال مخاطبان خود، اخذ این مجوز را در دستور کار خود قرار داد و در سال 1396 مجوز استفاده از "نماد الکترونیکی" را کسب نمود.

همه حقوق این وبسایت به مرکز آموزش آنلاین سیمادرس تعلق دارد و هر گونه کپی از آن ممنوع است.        
X