ورود

درخواست تدریس در سیمادرس

فرایند تدریس در سیمادرس

تدریس در سیمادرس، دارای فرایند پیچیده ای نیست. به طور معمول فرد وقتی در سیمادرس ثبت نام میکند به عنوان یک دانشچو و یا کاربری که قصد استفاده از دوره ها را دارد ثبت نام میکند. اگر فردی بخواهد در سیمادرس تدریس کند، بایستی ابتدا در سایت نام نویسی کرده و سپس از طریق همین صفحه، درخواست خود را برای تدریس ارسال کند. تیم سیمادرس این درخواست را بررسی کرده و نتیجه را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام میدارد. به صورت ساده فراینده پذیرش به صورت زیر است:

  • عضویت ساده در سایت: در این مرحله فرد تنها میتواند از دوره ها استفاده کرده و نمیتواند دوره ای را در سیمادرس تعریف کند
  • ارتقاء عضویت به مدرس: در این مرحله مدرس با تکمیل فرمی که در همین صفحه است، درخواست خود را به سیمادرس اعلام میکند.
  • بررسی مرکز آموزش آنلاین سیمادرس: در این مرحله سیمادرس، درخواست فرد را بررسی و ممکن است که اطلاعات بیشتری را از فرد درخواست نماید.
  • اعلام یه متقاضی: در این مرحله ایمیلی از طرف سیمادرس برای نتیجه بررسی اعلام میشود و فرد میتواند علاوه بر استفاده از دوره های سیمادرس، به تعریف درس نیز مبادرت ورزد.
  • تعریف محتوای آموزشی در سیمادرس: پس از پذیرش مدرس، امکان تعریف درس توسط مدرس فراهم میشود. لینک تعریف دوره از چند طریق در سایت تعبیه شده است. سر راست ترین مسیر برای تعریف دوره، در منوهای بالای سایت سیمادرس، در قسمت تدریس در سیمادرس، بر روی "ساخت محتوای آموزشی" کلیک کنید. این صفحه برای دانشجویان غیرفعال است و تنها مدرسین به این صفحه دسترسی دارند.
  • ارسال قطعه آزمایشی: پیشنهاد سیمادرس بعد از ورود به صفحه "ساخت محتوای آموزشی"، بارگذاری یک و یا دو قطعه از محتوای آموزشی و ارسال آن برای سیمادرس است. نظر مشورتی تیم سیمادرس و اینکه دوره دارای استاندارهای کیفی لازم میباشد میتواند از هدرفت وقت و هزینه شما بکاهد.
  • تکمیل نهایی دوره و تایید سیمادرس: در این مرحله مدرس تمامی محتواهای لازم برای دوره آموزشی خود را بارگذاری کرده و برای سیمادرس ارسال میکند. تیم سیمادرس پس از بررسی نهایی دوره را بر روی وبسایت برای خرید منتشر میکند.

ارسال درخواست تغییر عضویت به مدرس

سیمادرس در شبکه‌های اجتماعی

همه حقوق این وبسایت به مرکز آموزش آنلاین سیمادرس تعلق دارد و هر گونه کپی از آن ممنوع است.        
X