ورود

پرسش‌های مدرسین

آیا در سیمادرس میتوان تدریس کرد؟​

پاسخ به این پرسش آری است. برای این منظور میتوانید از بخش تدریس در سیمادرس درخواست خود را بفرستید. سیمادرس درخواست شما را بررسی کرده و دسترسی شما به تدریس را باز کرده و شما میتوانید دوره خود را در سایت بارگذاری کنید.


قیمت یک محتوای آموزشی را چه کسی تعیین میکند؟

تعیین قیمت دوره ها به عهده ارائه کننده محتوای آموزشی میباشد. سیمادرس تنها ممکن است قیمت پیشنهادی مدرس را در دامنه قابل قبول خود به بالا و یا پایین گرد کند. به عنوان مثال اگر قیمت پیشنهادی ۹۵ هزار تومان باشد ممکن است این قبمت به ۱۰۰ هزار تومان گرد شود.


سهم مدرس از فروش یک دوره چگونه محاسبه میشود؟

سهم فروش مدرس بسته به ماهیت همکاری بین مدرس و سیمادرس دارد. در صورتی که سیمادرس نقشی در تهیه و تدارک و ویرایش محتوا نداشته باشد و دوره توسط مدرس تهیه شده و در سایت بارگذاری شود در این صورت سهم مدرس ۷۰ درصد ارزش دوره خواهد بود. در صورتی که سیمادرس در تهیه و تدوین و یا ضبط دوره نقش داشته باشد بسته به میزان نقش با مدرس توافق میشود.


آیا سیمادرس در زمینه تهیه محتوا مشاوره میدهد؟

سیمادرس بستری است برای مدرسین تا بتوانند دوره ها خود را با کیفیت بیشتر و راحتی بیشتر به علاقمندان عرضه کنند. سیمادرس در این راستا متون آموزشی تهیه کرده است که در قسمت تدریس در سیمادرس قابل ارائه است. همچنین دوره های آشنایی با فنون تدریس آنلاین نیز در سیمادرس ارائه شده است. علاوه بر این تیم سیمادرس آمادگی پاسخگویی به پرسشهای شما از طریق ارسال درخواست میباشد.


آیا مدرس میتواند دوره خود را حذف کند؟

پاسخ به این پرسش هم آری است و هم خیر. آری از آن جهت که هر موقع مدرس بخواهد میتواند فروش دوره خود را در سیمادرس متوقف کند آما این دوره برای کسانی که از قبل این دوره را خریداری کرده اند در دسترس خواهد بود.

در باره تدریس در سیمادرس بیشتر بدانید

ارسال پرسش جدید

تجربه مدرسین سیمادرس

تجهیزات مورد نیاز ساخت دوره

ارسال درخواست تدریس

همه حقوق این وبسایت به مرکز آموزش آنلاین سیمادرس تعلق دارد و هر گونه کپی از آن ممنوع است.        
X