ورود

مدال‌ها و گواهینامه ها

گواهینامه ها

یکی دیگر از ویژگی‌های آموزش‌های ارائه شده در سامانه آموزشی سیمادرس، برخورداری از گواهینامه‌های سیمادرس و سایر گواهینامه‌های تعریف شده در این سامانه است. سیستم آموزشی این وبسایت به گونه‌ای طراحی شده است که مدرس می‌تواند همه آزمون‌های لازم را به صورت تکلیف، ارائه تمرین کلاسی، برگزاری امتحان در ساعت مشخص، ارزیابی‌های دوره‌ای، آزمون‌های پایانی و کوئیزهای هر فصل را انجام دهد. به دلیل این ویژگی‌ها، در پایان دوره آموزشی، یادگیرنده در صورت داشتن شرایط لازم در ارزیابی  نهایی مدرس و کسب حداقل 70 درصد امتیاز کل، می‌تواند گواهینامه‌های لازم را دریافت دارد. سیمادرس مجوزهای خود برای فعالیت در زمینه آموزش آنلاین را از مراکز زیر دریافت کرده است

هر یک از کاربران میتوانند از چند طریق به گواهینامه های خود دست یابند:

  • از طریق کلیک بر روی پروفایل در  پنل کاربری خود
  • از طریق منوی دوره مورد نظر
  • از طریق صفحه نتایج دوره

نمونه یک گواهینامه در پنل کاربری یکی از کاربران سایت نشان داده شده است. همچنین کاربر میتواند با کلیک بر روی گزینه پرینت در گوشه گواهینامه، گواهینامه را در سایز خواسته شده پرینت کند. توجه داشته باشید که با توجه به اینکه گواهینامه های سیمادرس به صورت واکنشی طراحی شده اند، ممکن است در هر کامپیوتری به شکلی متفاوت دیده شوند. بهترین سایز برای پرینت گواهینامه، A4 و به صورت افقی می باشد.

سیمادرس برای حلوگیری از هر گونه سوأ استفاده احتمالی از گواهینامه های خود، سیستم اعتبار سنجی گواهینامه خود را راه اندازی کرده است. در این سیستم هر گواهینامه با یک کد منحصر به فرد صادر میشود و با وارد کردن این کد در قسمت مربوطه مشخصات گواهینامه ارائه میشود (فرم اعتبار سنجی در پی برگ همه صفحات سایت سیمادرس وجود دارد. 

گاهی برخی از افراد مبادرت به کپی گواهینامه‌های مرکز آموزش آنلاین سیمادرس می‌کنند، سیمادرس برای آرامش خیال بیشتر مخاطبان خود و اعتباربخشی بیشتر به گواهینامه‌های خود، سیستم کدگذاری گواهینامه‌های خود را ایجاد کرده است. هر یک از گواهینامه‌های سیمادرس، از یک شماره منحصر به فرد برخوردار است که نشان می‌دهد که این گواهینامه توسط سیمادرس صادر شده است یا خیر. دسترسی به سنجش اعتبار گواهینامه‌های سیمادرس، در پی برگ همه صفحات سایت سیمادرس قرار داده شده است و میتوان با وارد کردن کد گواهینامه، اعتبار آن را مورد بررسی قرار داد. پیشنهاد سیمادرس به سازمان‌ها و شرکت‌هایی که گواهینامه سیمادرس به آنها ارائه می‌شود، استفاده از این مکانیزم برای اطمینان از اعتبار گواهینامه‌های ارائه شده است.

باور به یادگیری، جریان  غالب در جامعه نیست. به بیان دیگر، درصد افراد باورمند به آموزش و یادگیری، درصد بالایی نیستند. ما در سیمادرس عمیقا باور داریم که باید حرمت یادگیری را به رسمیت شناخت. به همین دلیل کسانی که بتوانند در ارزیابی نهایی، عملکرد درخشانی از خود نشان دهند و درصد بالای 90 درصد را در آن محتوای آموزشی به دست بیاورند، به آنها نشان زرین یادگیری آموزشی داده می‌شود. این افراد در پروفایل خود برای این دسته از دوره ها و محتواهای آموزشی، این نشان را دریافت می‌دارند. برای این منظور میتوانید در پنل کاربری خود بر روی "مشاهده پروفایل" کلیک کرده و تصویر نشان زرین آموزشی سیمادرس به صورت کوچک نشان داده شده است. با کلیک بر روی هر یک از این نشان‌ها، می‌توانید آن را در اندازه بزرگ‌تری مشاهده کنید.   نمونه آن در زیر نشان داده شده است.

 

 

همه حقوق این وبسایت به مرکز آموزش آنلاین سیمادرس تعلق دارد و هر گونه کپی از آن ممنوع است.        
X